Ib hom thiab Multimode Fibre Optic Pigtails Kablo Tester

Ib hom thiab Multimode Fibre Optic Pigtails Kablo Tester

Fiber ntau Optic Pigtails yog tsev muaj xws li multimode los yog ib hom fibre thiab haujlwm khwv yees li

Function

Fiber ntau Optic Pigtails tsev muaj xws li multimode los yog ib hom fibre thiab haujlwm khwv yees li ntawm SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST thiab MTRJ connectors. Lwm connector yam yuav tsum muaj raws li qhov kev thov.

Nta:

  • Tshuab polishing Saib kuas zoo connector terminations siab thiab kev ua tau zoo

  • Tsis zoo thiab tsis tau tuaj

  • Traceable, qauv xeem cov txheej txheem

  • Ntsuas raws connector endfaces kho raws thiab dawb paug

  • Qhia dua

Kev siv:

  • Muab kev kho qhov muag tes hauj lwm ntawm fusion los yog splicing neeg kho tshuab

  • Kev tshuaj ntsuam txog ntawm cov kho qhov muag

  • Cable txaus sab kuaj

Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li ib lub manufacturers ntau tshaj ib hom thiab multimode fibre optic pigtails kablo tester kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: ib hom thiab multimode fibre optic pigtails kablo tester manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop