Ib qho, dual-theem-isolator Fiber Optic Laser npav tshuab nqe thiab siv Fiber Optic Diode Pulsed khoom

Ib qho, dual-theem-isolator Fiber Optic Laser npav tshuab nqe thiab siv Fiber Optic Diode Pulsed khoom

Ib theem Isolator 1. nqe lus piav: isolator xwb tsi yog ib yam kho qhov muag passive dais

Function

Ib theemIsolator

1Hauj lwm lawm

Ib theem isolator yog ib yam kho qhov muag passive ntaus, nws cov nuj nqi yooj yim yog twb paub lawm ntawm txoj kev hloov kho qhov muag teeb liab, thiab inhibit teeb thim rov qab.

2Nta

Tsis tau tsis zoo

kev rho tawm kev kub

Tuaj poob siab

Tsis PDL

3Kev siv

EDFA

Optical fiber ntau xeem tas zog

CATV System

Telecom System

Wireless Network

4Specifications

Parameter

Qib P

Qib A

Kev khiav hauj lwm Wavelength(nm)

1310 los yog 1550

Kev rho tawm @ Passband (dB)

≥40

≥38

Kev rho tawm (dB)

≥32

≥30

Zoo tsi @ Passband (dB)

0.35

0.5

Tsis zoo (dB)

≤0.6

≤0.7

Rov qab poob (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0.2 (0.05 thov)

Kev khiav hauj lwm ntau Wavelength (nm)

±15

Kev khiav hauj lwm (kub)

-20 + 70

Cia qhov kub thiab txias ()

-40 +85

Fiber ntau yam

Corning SMF-28

Fiber ntau ntev (m)

1 meter txhua tus kawg

PobQhov ntev (hli)

5.5×30

Handing Power(mW)

300

Sau ntawvwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Kev txiav txim cov ntaub ntawv:

Hom ISO

Kev khiav hauj lwm Wavelength

Qib

Fiber ntau yam

Ntev fiber ntau

Connector

SIS =Tib

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = Special

P = qib P

Tus qhab nee = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 hli

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = special

0 = All
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Hauj lwm lawm

Theem dual isolator yog ib yam ntawm cov kev tivthaiv kho qhov muag, nws cov nuj nqi yooj yim yog twb paub lawm ntawm txoj kev hloov kho qhov muag teeb liab, thiab inhibit teeb thim rov qab.

2Specifications

Parameter

Qib P

Qib A

Kev khiav hauj lwm Wavelength(nm)

1310 los yog 1550

Kev rho tawm @ Passband (dB)

≥55

≥53

Kev rho tawm (dB)

≥46

≥45

Zoo tsi @ Passband (dB)

0.5

0.6

Tsis zoo (dB)

≤0.8

≤0.8

Rov qab poob (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0.1 (0.05 thov)

Kev khiav hauj lwm ntau Wavelength (nm)

±30

Kev khiav hauj lwm (kub)

-20 + 70

Cia qhov kub thiab txias ()

-40 +85

Fiber ntau yam

Corning SMF-28

Fiber ntau ntev (m)

1 meter txhua tus kawg

PobQhov ntev (hli)

5.5×30

Handing Power(mW)

300

Sau ntawvwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Kev txiav txim cov ntaub ntawv:

Hom ISO

Kev khiav hauj lwm Wavelength

Qib

Fiber ntau yam

Ntev fiber ntau

Connector

SIU =Dual

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = Special

P = qib P

Tus qhab nee = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 hli

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = special

0 = All
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, SOPO yog paub zoo li ib lub manufacturers coob uas muaj fiber ntau xwb, dual-theem-isolator optic laser npav tshuab nqe thiab fiber ntau poj optic diode pulsed khoom kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: fiber ntau xwb, dual-theem-isolator optic laser npav tshuab nqe thiab fiber ntau poj optic diode pulsed manufacturers khoom, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop