Rs232 rau 232 Reye Isolator Opto Rs485 Polarization-loog-kho qhov muag-isolator cais Reye 232

Rs232 rau 232 Reye Isolator Opto Rs485 Polarization-loog-kho qhov muag-isolator cais Reye 232

Polarization loog kho qhov muag Isolator Feature ● siab rho tawm ● zoo uas tsis muaj hluav taws ● tuaj poob siab ● tsis Polarization Translation daim ntaub ntawv

Function

PolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Feature

●HighIsolation

●LowInsertionLoss

●HighReturnLoss

●LowPolarizationSensitivity

Kev siv

●FiberopticAmplifiers

●CATVFiberopticLinks

●FiberopticSystemsTesting

●FiberopticLANSystems

●Telecommunications

PerformanceSpecifications

(Txuj) SingleStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

40

40

MinimumIsolation(dB)

30

28

TypicalInsertionLoss(dB)

0.35

0.45

MaximumInsertionLoss(dB)

0.5

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.2(0.05availableuponrequest)

Bandwidth(nm)

-15to + 15

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

(Txuj) DualStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

56

50

MinimumIsolation(dB)

45

42

TypicalInsertionLoss(dB)

0.5

0.5

MaximumInsertionLoss(dB)

0.7

0.8

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.05

Bandwidth(nm)

-30to + 30

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Wavelength

Qib

PigtailStyle

FiberLength

Pob

Hauv / OutConnector

YOG = Singlestage

ID = Dualstage

13 = 1310nm

4 = 1480nm

5 = 1550nm

LB = LBand

P = hwm

A = GradeA

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = Customlength

B = Btype

0 = All

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li cov coob manufacturers ntawm rs232 rau Reye 232 isolator opto rs485 polarization-loog-kho qhov muag-isolator raug rho tawm Reye 232 rau qhov zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau ib tug. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: rs232 rau 232 Reye isolator opto rs485 polarization-loog-kho qhov muag-isolator raug rho tawm Reye 232 manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop