Yuav zoo Singlemode thiab Multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex Cable Internet tuam txhab uas muag cov nqi

Yuav zoo Singlemode thiab Multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex Cable Internet tuam txhab uas muag cov nqi

2 M LC UPC rau LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode fiber ntau thaj Cable OEM & kev lis kev cai Partnering yoog ntiaj teb tau nrog kawm OEM manufacturers

Function

2M LC UPC rau LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode Fiber thaj Cable

OEM andamp; Kev lis kev cai

Partnering nrog ntiaj teb kawm OEM manufacturers ntau dua 8 xyoo, Sopofiber yeej muab customized thiab tsis kim heev dhau ntsiab uas zoo rau tag nrho cov kev xav tau thiab specifications, xws li Optical, tsim txhua yam, layout Board (PCB Printed Circuit Court) thiab cov hluav taws xob, tsim Software andamp; Firmware tsim, Integrated sib dhos, muab cov ntawv, thiab lwm yam. Surging muag khoom thiab tswv yim neeg paaj, Sopofiber muaj lawm expanding mus thoob qab ntuj thiab qhov yog tus kws kho mob rau ntawm qhov kev ua lag luam txuas lus kho qhov muag. Yog koj xav siv hauv cov khoom peb, thov cuag tiv tauj peb.

Ntim andamp; Labeling

No yooj yim thiab yuav tsum noj kom tiv thaiv transceiver pob muaj tau labelled thiab cim bysopofiberas neej ntawd. Mekas ntawv sau los yog cov pob dlaws no muaj li hais xwb.

3M LC UPC rau LC UPC OM4 10G 50/125 Fiber ob lub tsev Multimode Patch Cable

15M LC UPC rau LC UPC OM4 10G 50/125 Fiber ob lub tsev Multimode Patch Cable

7M LC UPC rau LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode Fiber thaj Cable

1M LC UPC rau LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode Fiber thaj Cable

2M LC UPC rau LC UPC OM4 10G 50/125 Fiber ob lub tsev Multimode Patch Cable


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li cov coob manufacturers uas yuav zoo tshaj plaws singlemode thiab multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex cable internet tuam txhab uas muag nqe rau qhov zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau ib tug. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: yuav zoo singlemode thiab multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex cable internet tuam txhab uas muag nqe manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop