Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet Module Transceiver

Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet Module Transceiver

1、product Introduction: BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

Function

1、product Introduction:BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

BIDI SFP SDHSONET

BIDI tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics thiab electronics hauv ib daim ntawv me me

Qhov zoo tshaj yuavPluggable (SFP)pob. Nws yog Multisource daim ntawv cog lus (MSA) tau tshaj thiab tsim kom

cov sijhawm ua haujlwm tom1310 nm thiab 1550 nm. Txawm hais tiasoptimized rau OC-48/STM-16,nws qhia txog tej tus nqi

peevxwm tsis tausiv OC-3/STM-1(155 Mb/s) txog 2.7 Gb/s.MultiRate SFP transceiver

muab lub siabSONET OC-48txoj interface ntawm SONET/SDH photonic txheej thiabtus

txheej hluav taws xob. Nws cov microprocessorraws li modulartsim implements cov nta teev hauv lub

SFP MSA tau tshaj2-hlau Serial covDiagnostic xyuas Interface los mus kho qhov muag Transceivers.

OC-48 / STM-16 yog ib tug kab network uas kis tau tus mobspeeds ntawm 2488.32 mus txog Mbit/s

(payload: 2405.376 Mbit/s; nyiaj siv ua haujlwm: 82.944 Mbit/s). OC-3/STM-1 yog ib networkkab mobkis

speeds ntawm 155.52 mus txog Mbit/s (payload: 148.608 Mbit/s; nyiaj siv ua haujlwm: 6.912 Mbit/s,nrog rau nyiaj siv ua haujlwm txog kev)

sivoptics fiber ntau. Nyob ntawm lub cev OC-3 no tseem STS-3(qib hluav taws xob) thiab STM-1

(SDH).Cov modules kuj yogsiv daim ntawv ceev Ethernet. OC-12 losSTM-4 yog ib txoj kab network

uas kis tau tus mob speeds ntawm 622.08 mus txog Mbit/s(payload: 601.344 Mbit/s;nyiaj siv ua haujlwm: 20.736 Mbit/s).

2、product Parameter:BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

1234
5678
9101112
13141516

3. khoom Feature:BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ib qho + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 Shipping thiab nyiaj:BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

1) them:

2 shipping:

(3) nyiaj:

5、 tswv yim:BIDI SFP SDHSONET yog tej tus nqi Series 2.67 Gb/s transceiver module integrates optics electronics

1)SGMII SFP yog lub txheem serial ID tshaj SFP MSA los luj - 100 fx daim ntawv tsim

2)100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

3)SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

4)DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

5)CWDM SFP tshwj xeeb CWDM SFP TX thiab RX nrog tus qub wavelength

6)Compact SFP CSFP nruj daim me me yuav muab tso rau hauv lub CSFP transceiver

Hauj lwm lawm
BIDI SFP + Transceivers yog me muab daim ntawv transceiver module. Nws tsis tsim kev sib txuas lus high-speed daim ntaub ntawv uas yuav tsum tau cov nqi mus rau 10.7Gbps, nws tsim los tau li SFF 8472 thiab SFP + MSA raws txoj cai. Cov ntaub ntawv module txuas rau 10km lossis 40km rau lub 9/125um tib hom fiber ntau. Tus kho qhov muag zis yuav muaj neeg xiam los ntawm ib tug LVTTL logic has tawm tswv yim txog Tx lov tes taw. Tx txhaum muab los mus qhia tias degradation ntawm lub laser. Tsis tso zis ntau teeb liab (LOS) los pab yuav qhia tsis tau ntawm ib tug input kho qhov muag teeb liab receiver los yog txuas mus rau.
Nta
• Mus txog 10, 7Gbps lis-directional Data Links
• Raws cov SFP + MSA nrog LC ob lub tsev connector
• 1270/1330nm DFB laser Transmitter thiab 1330/1270nm PIN Receiver
• Built-in cov diagnostic zog
• Tib hom LC Receptacle Bi-directional Transceiver
• Fais fab tib + 3.3V mov thiab LVTTL Logic
• EEPROM nrog Serial ID Functionality
• Txiav kev khiav hauj lwm ntau yam kub:-5 ° C rau 70 ° C
Kev siv
• 10GBASE-BX tom 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX ntawm 9.953Gbps
• 1000 tauj puag-LX Ethernet

Ordering Information

Qhov tsis tau.

Cov ntaub ntawv tus nqi

Ze

Wavelength

Rau cov zis fais fab (dBm)

Translation receiver (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
BIDI SFP + Transceiver

1、product Introduction:SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

BIDI 4G series yog daim ntawv me me tau pluggable module rau 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel thiab 1000BASE-BX

Gigabit Ethernet fiber ntau tib sib. Nws tseem muaj lub SFP 20-tus pin connector kub ntsaws rau

muaj rab peev xwm. Transmitter sab lus siv chav kawm ntawv 1 laser raws raws li International kev ruaj ntseg Standard

IEC 60825. Sab lus receiver siv kev ntes integrated preamplifier (IDP) mounted rau tus kho qhov muag

header thiab ib lub/Hmong IC amplifier tom qab txawj zoo.

2、product Parameter:SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

1234
5678
9101112
13141516

3. khoom Feature:SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ib qho + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 Shipping thiab nyiaj:SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

1) them:

2 shipping:

(3) nyiaj:

5、 tswv yim:SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

1)SGMII SFP yog lub txheem serial ID tshaj SFP MSA los luj - 100 fx daim ntawv tsim

2)100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Compact SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

1、product Introduction:100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

Cov IEEE 802.3z txheem nrog 1000BASE-SX rau kis tau tus mob nyob rau tej hom fiber ntau, 1000BASE-LX

rau kis no nyob ib leeg-hom fiber ntau, 100BASE-FX yog ib tug version ntawm Ethernet sai dua optical fiber ntau. Nws

siv ib 1300 nm ze-infrared (NIR) lub teeb wavelength kis ntawm ob tug xaam optical fiber, ib qho rau

RECEIVE(Rx) thiab lwm yam kev transmit(TX), 100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber ntau.

Nws yuav siv ob tug xaam tej hom optical fiber ntau rau tus tau txais thiab kis. Eoptolink yuav ua tsis tiav

ntau yam kev pab FE thiab GE optical fiber transceivers.

2、product Parameter:100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

1234
5678
9101112
13141516

3. khoom Feature:100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Kub-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 Shipping thiab nyiaj:100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

1) them:

2 shipping:

(3) nyiaj:

5、 tswv yim:100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

1)SGMII SFP yog lub txheem serial ID tshaj SFP MSA los luj - 100 fx daim ntawv tsim

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Compact SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

BIDI 4G series yog daim ntawv me me tau pluggable module rau 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel thiab 1000BASE-BX Gigabit Ethernet tib

sib fiber ntau. Nws yuav nrog cov SFP 20-tus pin connector cia kub ntsaws muaj rab peev xwm. Transmitter sab lus siv chav kawm ntawv 1

laser raws raws li International kev ruaj ntseg Standard IEC 60825. Receiver sectionuses tus integrated ntes

preamplifier (IDP) mounted ib header kho qhov muag thiab ib lub/Hmong IC amplifier tom qab txawj zoo.

Feature

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Ib qho + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li ib yam ntawm cov coob manufacturers ntawm bidi sfp j 4 sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet module transceiver kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: bidi SFP 4g g SFP 4 1g 100m xfp SFP sdhsonet module transceiver manufacturers, hoobkas, hauv lub teb chaws Suav, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop