A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit mus Micro thiab Gigabyte Ethernet mus

A1X1B Fiber Optic Mechanial Gigabit mus Micro thiab Gigabyte Ethernet mus

1 x 1 nqe lus piav txhua yam kho qhov muag mus connects raws kho qhov muag los ntawm redirecting lub teeb liab kho qhov muag khoom rau hauv ib cov zis xaiv fiber ntau.

Function

Hauj lwm lawm
1 x 1 txhua yam Optical mus connects raws kho qhov muag los ntawm redirecting lub teeb liab kho qhov muag khoom rau hauv ib cov zis xaiv fiber ntau. Qhov no yog tiav siv ib patent thaum proprietary configuration opto-txhua yam thiab tshuab txais ntawm ib lub teeb liab tswj hluav taws xob.
1 x 1 txhua yam Optical mus pab cov wavelength ntawm 1260nm ~ 1650nm, nws muaj ultra-muaj kev cia siab rau, cov zoo uas tsis muaj hluav taws, switching ceev ceev, thiab cov kev ua tau zoo lis-directional. Tus kho qhov muag keyboards lug los mus kho qhov muag Network, tiv thaiv, Transmitter thiab Receiver kev tiv thaiv, Network kuaj mob thiab Instrumentations.
Nta
• Hluav taws uas tsis muaj tus zoo
• Thoob plaws Wavelength ntau yam
• Tsis Crosstalk
• Stability siab, muaj kev cia siab rau
• Epoxy tsis pub rau kev kho qhov muag
• Latching thiab tsis-latching
Kev siv
• Channel thaiv cov hlab
• Configurable ntxiv/nco
• Lawv xyuas
• Instrumentation

Kev kawm Specifications

Parameter


FY - 1 × 1T

Wavelength khwv

nm

850

1260~1650

Kev khiav hauj lwm Wavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Poob zoo

dB

Typ:0.5 Max: 0.8

Typ:0.4 Max: 0.6

Rov qab mus tsis tau

dB

SM≥50、MM≥30

Crosstalk

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeatability

dB

≤±0.02

Fais fab mov

V

3.0 lossis 5.0

Lub neej

Lub sij hawm

≥107

Lub sij hawm mus

MS

≤8

Fais fab kis

mW

≤500

Kev khiav hauj lwm muaj kub

-20~+70

Kub cia

-40~+85

Dimension

hli

(L) 27 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2)

Specification yuav hloov tsis tau daim ntawv ceeb toom.

Saum cov specification yog mus ntaus tsis tau connector.

Pins

Hom

Tus PIN

Fais tsav

Raws li txoj cai Sensor

1×1


Tus PIN 1

5 tus PIN

6 tus PIN

10 tus PIN

Tus PIN 2-3

Tus PIN 3-4

Tus PIN 7-8

Tus PIN 8-9

Latching

P1-P2

V +

GND

--

--

Qhib

Kaw

Kaw

Qhib

Sib ze

--

--

GND

V +

Kaw

Qhib

Qhib

Kaw

Tsis latching

P1-P2

V +

--

--

GND

Qhib

Kaw

Kaw

Qhib

Sib ze

--

--

--

--

Kaw

Qhib

Qhib

Kaw

Lawv kho qhov muag

Specifications

Voltage

Tam sim no

Kuj

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V tsis-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V tsis-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Ordering Information

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Hom

Wavelength

Hom voltage

Qauv tswj

Fiber ntau yam

Fiber ntau
Taub

Ntev fiber ntau

Connector

S = SM
M = HLI

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = lwm tus

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = cov -
Latching

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = lwm tus

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 hli
30 = 3.0 hli
X = lwm tus

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = lwm tus

0 = All
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = lwm tus

PDF
1 x 1 txhua yam Fiber Optic mus

Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub zoo tias ua tus manufacturers coob txog a1x1b fiber ntau optic mechanial gigabit mus micro thiab gigabyte ethernet mus rau qhov zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau ib tug. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: a1x1b fiber ntau optic mechanial gigabit mus micro thiab gigabyte ethernet hloov manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop