cov Hybrid kais-coupler-isolator 980-1550nm-wdm Fiber fais fab Optic muaj Laser Amplifier Laser Cutter thiab Etching Systems Companies

cov Hybrid kais-coupler-isolator 980-1550nm-wdm Fiber fais fab Optic muaj Laser Amplifier Laser Cutter thiab Etching Systems Companies

980/1550nm WDM-kais Coupler-Isolator Hybrid ntseg l. Thoob plaws Operating Wavelength khwv l zoo uas tsis muaj hluav taws l. Siab channel rho tawm l Ultra qes PDL thiab PMD

Function

980/1550nm WDM-kais Coupler-Isolator Hybrid

Nta

l. Kev khiav hauj lwm Wavelength pej

lTsis tau tsis zoo

l. Kev rho tawm siab channel

lUltra tsis PDLPMD

l. Stability siab thiab muaj kev cia siab rau

l. Epoxy dawb kho qhov muag kev

Kev siv

lFiberoptic Amplifier

l. CATA Fiberoptic Links

lLub WDM

l. Fiberoptic seev

l. Transmitters thiab bFiber Lasers

lKuaj RD

Pob qhov ntev

hli 5.5

│← 38 hli→│

│← 56 hli→│

Kev kawm Specifications

Parameter

Ib theem

Theem dual

Teeb liabMe Wavelength khwv(nm)

C qhab

1530~1560

Channel twj tso kua mis Wavelength Range(nm)

960~990

Rho tawm (dB) (li teeb liab wavelength range@23tag nrho SOP)

30

42

Kev rho tawm (dB) (4 2 @ A teeb liab)

15

Kev rho tawm (dB) (1 los 2 lossis 2 1 @ A twj)

30

Kev tsis zoo (pem wavelength muaj ntau yam thiab 0 mus +70tag nrho SOP) (dB)

Channel twj tso kua mis

0.6

Sianal Channel

1.3

1.4

Coj mus rhaub piv 1%

19.0~21

Coj mus rhaub piv 2%

16.2~18.0

Coj mus rhaub piv 5%

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

Rov qab poob (dB)

50

Directivity (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (tsawg PMD Option)

0.05

0.05

Faiv Hangling(mW)

300

Kev khiav hauj lwm Temperaure ()

-10~+75

(Sov Starage)

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Fiber ntau yam

Corning HI 1060 fiber ntau ntawm qhov chaw nres nkoj siv/twj tso kua mis

Corning HI 1060 fiber ntau los yog SMF 28e fiber ntau hauv qho chaw nres nkoj

Corning SMF 28e fiber ntau ntawm teeb liab






Hnub yuav hais los tsis muaj poob connector; Specifications yuav hloov tsis tau daim ntawv ceeb toom.

Ordering Information

WTIH

□□

□□


Wavelength

Theem

Piv kais

configuration

Yiv tws Style

Ntev fiber ntau

/ Tawm Connector

kis txog 59 xyoos = 1550nm

keeb kwm txog 59 xyoos = 980nm

S = ib theem

D = Dual theem

01=1%

02=2%

05=5%

F = pem twj tso kua mis

B = twj tso kua mis rov qab

1 = Fiber mus khaws

2 = 900um

Raj xoob

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = All

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, kev mob SOPO yog paub tias zoo li ib lub manufacturers ntau tshaj ntawm cov hybrid kais-coupler-isolator 980-1550nm-wdm fiber ntau optic muaj hwjchim laser amplifier laser cutter thiab etching lub tuam txhab uas muag kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: cov hybrid kais-coupler-isolator 980-1550nm-wdm fiber ntau siab zog optic laser amplifier laser cutter thiab etching lub tuam txhab uas muag manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop