850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-Polarization-loog Usb kho qhov muag Coupled/Hmong Ic Isolator

850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-Polarization-loog Usb kho qhov muag Coupled/Hmong Ic Isolator

Isolator yog ib yam ntawm cov kev tivthaiv kho qhov muag, nws cov nuj nqi yooj yim yog twb paub lawm ntawm txoj kev hloov kho qhov muag teeb liab, thiab inhibit teeb thim rov qab

Function

Isolator yog ib yam ntawm cov kev tivthaiv kho qhov muag, nws cov nuj nqi yooj yim yog twb paub lawm ntawm txoj kev hloov kho qhov muag teeb liab, thiab inhibit teeb thim rov qab.

Nta
• Hluav taws uas tsis muaj tus zoo
• Kub rho tawm
• Fais fab kub tuav
• Kub tuaj poob
Kev siv
• Laser fiber ntau kab xyuas
• Instrumentation
• Fiber ntau Amplifier
• Tshawb nrhiav (lab)

Kev kawm Specifications

Tsis

Tsev

Qhov tseem ceeb

Chaw Wavelength (λc)

nm

1064 los yog qhia kom meej

Kev khiav hauj lwm muaj ntau yam Wavelength

nm

±10

Kev rho tawm Typ.Peak

dB

32~40

Min. rho tawm ntawm 23℃

dB

26

Typ.Peak zoo tsis

dB

0.6

Max. Zoo poob ntawm 23℃, λc

dB

1.0

Min. tuaj poob (chaw nres nkoj 1/chaw nres nkoj 2)

dB

50/50

Max. Polarization tub hluav taws, nyob 23℃

dB

0.15

Max. Fais fab kho qhov muag (CW)

W

1,3,5,10,20 los yog qhia kom meej

Max. Tensile Load

N

5

Fiber ntau yam

Hi1060 Fiber los yog LMA fiber ntau

Kev khiav hauj lwm muaj kub

-5 los +50

Kub cia

-20 los +75

* Muaj rau kev siv mem tes, pls tham nrog peb.

* Qhov tseeb pob qhov ntev tej zaum yuav ib nyuag txawv cov uas qhia nyob rau nram qab qho, rau qhov ntev yog thov hu rau peb.

Ordering Information

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Wavelength

Ntaus pob

Handing muaj hwj chim

Hom connector

Tsho fiber ntau

Ntev fiber ntau

1064 = 1064nm
S = Special

Muaj c1 = yam muaj C1
C2 = C2 hom

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = All
S = Special

1 = fiber ntau mus khaws
2 = 900um xoob raj
3 = 2 hli Cable
4 = 3 hli Cable

1 = 1 m
2 = 2 m
S = qhia kom meej

PDF
Hwj chim siab Polarization loog Isolator

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Nta

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Kev siv

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telecommunications

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Hom

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Qib

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(ps)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ +75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Wavelength

Qib

PigtailStyle

FiberLength

Pob

Hauv / OutConnector

YOG = Singlestage

Xyuas = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = hwm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = All

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Nta

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Kev siv

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentation

PerformanceSpecifications

Parameter

Specification

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ +50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ +85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

YOG

XX

X

X

X

XX


Wavelength

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

Hauv / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0.25 m

2 = 0.5 m

3 = 1.0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = All

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, SOPO yog paub tias zoo li ib lub manufacturers coob txog 850nm/1060nm/980nm/1480nm usb high-power-polarization-loog kho qhov muag coupled isolator/Hmong ic kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarization-loog usb kho qhov muag coupled isolator/Hmong ic manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop