1gb / 2gb, 4 chaw nres nkoj/8 chaw nres nkoj/24 chaw nres nkoj 2 x 2 Bypass txhua yam kev kub ceev Fiber Optic Vag Micro Coax so Hdmi mus

1gb / 2gb, 4 chaw nres nkoj/8 chaw nres nkoj/24 chaw nres nkoj 2 x 2 Bypass txhua yam kev kub ceev Fiber Optic Vag Micro Coax so Hdmi mus

Sopofiber' yog npe rau txoj kev kawm ntawv siab, zoo uas tsis muaj hluav taws thiab compact dimension nrov 2x2BA mus kho qhov muag.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Nta

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-latching

Daim ntawv

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Kev kawm

Tsis


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeatability

dB

≤±0.02

PowerSupply

v

3.0or5.0

Lub neej

lub sij hawm

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Yuag

g

25

Dimension

hli

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12.8 (±0.1 ~ 0.2 hli) customizationisavailable.

Fais

Specifications

Voltage

Tam sim no

Kuj

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Hom

Wavelength

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connector

S = SM

M = HLI

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: lwm tus

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = tsis-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = lwm tus

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 hli

X = lwm tus

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 m

X = lwm tus

OO = All

FP = FC/PC

FAB = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: lwm tus

Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, yog paub tias zoo li ib lub manufacturers coob ntawm 1 gb/2 gb SOPO, 4 chaw nres nkoj/8 chaw nres nkoj/24 chaw nres nkoj 2 x 2 bypass txhua yam kev kub ceev fiber ntau optic vag micro coax so hdmi mus rau qhov zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 chaw nres nkoj/8 chaw nres nkoj/24 chaw nres nkoj 2 x 2 bypass txhua yam kev kub ceev fiber ntau optic vag micro coax so hdmi mus manufacturers, hoobkas, ua rau Suav teb, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop