1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx Transceiver Gigabit Ethernet

Yaam khoom: DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

Function

1、product Introduction:DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

Tuab Wavelength Division Multiplexing (DWDM) me me muab daim ntawv Pluggable (SFP) transceivers muab

lub speeds loj thiab lub cev compactness ntawd todayand #39; s tes hauj lwm tau thaum delivering cov txiag

yooj thiab cov NABNPAWB DUSLAS tswj ntawd network thawj xibfwb kom tau. Yog muaj nyob rau tag nrho peb cov SFPs DWDM

100 GHz los sis 50Ghz C-qhab wavelengths nyob rau hauv daim phiaj DWDM ITU. Nws yog tsim rau tej qhov chaw

Daim ntawv cog lus (MSA) tswj xyuas sab network khoom compatibility. Raws li multirate lawv interfaces

txhawb tej raws tu qauv ntawm 100 Mbps los 4.25 Gbps, rau 8G / 10G no thov mus saib SFP + qeb.

Lub EOLS-16xx-xx transceivers uas me me ntawv tau pluggable modules rau lis-directional txog kho qhov muag

cov ntaub ntawv sib xws li 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/SONET, kev siv Ethernet. Lub modules

muaj tshav kub pluggable thiab cov diagnostic zog ntawm ib I2C serial npav ntau teev rau hauv lub SFP vailable

MSA SFF-8472. Cov modules ua tau raws li cov cai ntawm tus txheej txheem IEEE802.3 Gigabit Ethernet thiab

ANSIFibre Channel specifications, thiab muaj tsim rau interconnections Gigabit Ethernet thiab Fibre

Channeltej kev kawm. Yuav siv fiber ntau tib DWDM lawv thiab qhov system DWDM dual fiber ntau.

2、product Parameter:DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

1234
5678
9101112
13141516

3. khoom Feature:DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Kub-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/txuas:-5to70 ° C

4、 Shipping thiab nyiaj:DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

1) them:

2 shipping:

(3) nyiaj:

5、 tswv yim:DWDM SFP muab fiber ntau tib DWDM lawv thiab fiber ntau dual DWDM zog

1)SGMII SFP yog lub txheem serial ID tshaj SFP MSA los luj - 100 fx daim ntawv tsim

2)100BASE-SX yog ib version ntawm Ethernet sai dua optical fiber

3)SFP 4G SFP 4 g yog siv optical fiber txuas lus thiab ua tau cov nuj nqi hotplug ntawm cov hwjchim mov laser.

4)CWDM SFP

5)Compact SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Hauj lwm lawm
DWDM SFP + transceivers yog tsim kom kis thiab tau txais cov ntaub ntawv kho qhov muag nyob tib hom optical fiber ntau. Cov zog diagnostic no muaj nyob rau ntawm tus I2C. No module yog tsim rau tib hom fiber ntau thiab koomtxoos nyob ib wavelength ntawm daim phiaj ITU, C Band DWDM wavelength nominal. Nws yuav nrog cov SFP + 20-tus pin connector cia kub ntsaws muaj rab peev xwm. Sab lus transmitter siv lub DWDM EML laser thiab yog cov chav kawm ntawv 1 laser raws raws li International kev ruaj ntseg Standard IEC-60825. Sab lus receiver siv tus PIN ntes thiab ib lub/Hmong IC amplifier tom qab txawj zoo.
Nta
• Kho qhov muag interface li raws txoj cai los IEEE 802.3ae
• Hluav taws xob interface li raws txoj cai rau SFF-8431
• Specifications txoj SFF 8472
• Raws cov SFP + MSA
• Kub Pluggable SFP hneev taw
• Txo hwjchim noj
• Built-in cov diagnostic zog
• Chav kawm ntawv 1 laser khoom puas EN 60825-1
• Fais fab dissipationandlt; 1.5W
• Txiav kev khiav hauj lwm ntau yam kub:-5 ° C rau 70 ° C
Kev siv
• 10G Ethernet nrog FEC
• 10Gbps ITU-T SONET/SDH G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps ITU-T SONET/SDH G.709
• 10G PUAG-ZR/ZW
• 80km 10G Fiber Channel

Ordering Information

Qhov tsis tau.

Cov ntaub ntawv tus nqi

Ze

Wavelength

Rau cov zis fais fab (dBm)

Translation receiver
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

CHOJ-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

CHOJ-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + Transceiver


Leveraging hauv kev dav thiab kev txawj ntse, SOPO yog paub tias zoo li ib lub manufacturers coob txog 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx transceiver gigabit ethernet kom zoo thiab cov khoom uas tsis muaj nqi thiab zoo heev rau nws. Thov tsis pub mus yuav cov khoom uas pheej yig hauv Tuam Tshoj los ntawm peb lub hoobkas.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP sx transceiver gigabit ethernet manufacturers, hoobkas, hauv lub teb chaws Suav, zoo, uas tsis muaj nqi, pheej yig
Yam khoom
Tiv tauj peb
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Chaw nyob: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Suav

Xov tooj: +86-755-23124132

Fax mus: 86-755-23774378

Tug: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop